Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Новий гумористичний сезон офіційно відкритий!

З приходом весни стало тепліше не лише на вулиці, а й у актовому залі Сумського державного університету, адже 6 березня відбувся фестиваль другого сезону Всеукраїнської благодійної ліги КВН «Sagacitas». Команди із різних куточків України з’їхалися, аби здивувати сумського глядача та здобути головний приз фестивалю – путівку в сезон та грошовий приз розміром у 5 тисяч гривень.

         У гумористичній битві зустрілися команди: «Французи» Полтава, збірна СумДУ «Гостиница 72», «Провулок Богуна, 2» Суми-Луганськ, «Каштанушка» Київ, жіноча збірна СумДУ «Любимая», «Ренесанс» Суми, «Мальчишник в Сизрані» Харків, «Ірпенчане» Ірпінь, «Зая, забери мене» Київ, збірна вірмен України  «Джан», «Всі свої» Київ, «Фрау Астрід» Харків, «Ага» Київ, «Вот эти парни» Київ, «85 карат» Харків, «Збірна вчителів міста Суми» Суми, «РемБаза» Київ, «Кабани» Суми, «Допинг Тест»  Харків, «Київський торт» Київ, «Тю, так а ты шо там?» Суми, «Ты не такая» Суми. Усі колективи мали підготувати конкурс «Фрістайл» регламентом у 5 хвилин, аби розсмішити не лише глядачів, а й членів журі. До речі, оцінювали команди директор ліги КВН «Сумка» Олександр Жуков, призер олімпійських ігор Олена Петрова та редактор ліги Володимир Борисов.

         Кожна команда перед виступом пройшла етап редактур із віце-чемпіоном Вищої ліги КВН, усіма відомою «Лєночкою», актором шоу «Країна У» Володимиром Борисовим. Редакторська робота тривала декілька днів, тому команди завчасно приїхали до міста Суми. Колективи дивували своєю різноманітністю – від кількості людей у команді до концепції та напряму гумору. «Команди були досить різні. Не лише за форматом, але і за рівнем підготовки, мабуть, це помітив навіть глядач. Але хороших команд було набагато більше, ніж у минулому сезоні» – розповідає редактор ліги «Sagacitas» Володимир Борисов.

         Співпраця із редактором принесла свої результати, тому у сезон потрапили найсильніші, а це – «Ірпенчане» Ірпінь,  «Провулок Богуна, 2» Суми-Луганськ,  жіноча збірна СумДУ «Любимая», «Ренесанс» Суми, «Мальчишник в Сизране» Харків, «Зая, забери мене» Київ, збірна вірмен України  «Джан», «Всі свої» Київ, «Фрау Астрід» Харків, «Ага» Київ, «Вот эти парни» Київ, «85 карат» Харків. Крім путівки у сезон, третє місце у фестивалі здобули – «Каштанушка», друге – збірна СумДУ «Гостиница 72» та перше місце і призовий фонд вибороли «Французи» із Полтави.

         Благодійна ліга пройшла досить емоційно, а ми встигли поспілкуватися з командами після завершення гри. «Ми з дівчатами дуже чекали початку нового сезону, і дуже круто, що ми його почали саме на нашій рідній та улюбленій сцені! Далі тільки краще, смішніше і красивіше!» – розповідає капітан команди «Любимая» Леся Калина. 

Гості з Києва, команда, яка заповнила актову залу не лише гумором, а й атмосферою свого виступу «Вот эти парни» поділилися своїми враженнями: «Ми дуже задоволені лігою. Організатори попрацювали відмінно, не дивлячись на те що було 22 команди, все працювало як годинник. Дуже приємно, що в Сумах КВН завжди на такому високому рівні, де теплим зал завжди підтримує команди. Із задоволенням будемо приїжджати в це місто протягом усього, сподіваємося, сезону».

Команда збірна СумДУ «Гостиница 72», яка здобула друге місце у фестивалі розповіли про свої емоції після гри: «Ми задоволені результатом, так як фестиваль виявився не простим, виступали на втомлений зал, але вдалося розсмішити та впіймати овації. Після успіху на фестивалі натхненні на підкорення Ліги сміху в Одесі або Дніпрі».

Що ж, сезон офіційно відкритий і ми вже можемо відчути, що у ньому боротимуться дуже сильні команди. Чого чекати далі? «Сюрпризів! У минулому сезоні перемогу здобула телевізійна команда з Луцька «Замок Любарта». У цьому році глядачів розважатимуть цікаві колективи і я впевнений, що сезон буде яскравим. До речі, дві гри четвертьфіналу стартують уже зовсім скоро – у квітні. Тому завжди раді бачити повний зал, який підтримує як і сумські команди, так і гостей міста. А ми в свою чергу обіцяємо якісний гумор» – розповідає директор ліги Олексій Прийменко.

Варто нагадати, що Всеукраїнська ліги КВН «Sagacitas» є благодійною. У цей раз усі виручені кошти з гри відправлені на лікування 20-річної Валерії Царенко. «Сміх – продовжує життя» – це не просто крилатий вислів, а мета благодійної ліги.

А у вже у квітні чекайте на гумористичні виступи своїх улюблених команд у актовій залі СумДУ. Ви ж знаєте – буде весело!