У СумДУ відбулися ігри чверть фіналу Сумської шкільної ліги КВН

21 вересня, в актовому залі СумДу відбулися ігри ¼ фіналу Сумської шкільної ліги КВН, у яких взяло участь аж 10 місцевих і немісцевих команд.

Першими удар на себе взяли «Левый берег Псла» (школа № 29) , «Фарш» (коледж СНАУ), « Яблини» (м. Ромни), « Карасі» (школа № 12) та «По барабану» (школа № 15).

Далі грали  «Район» (школа № 27), «Кофе с молоком» (м. Харків), «Семеро одного не ждут» (школа № 7), «На ушах» (смт. Краснопілля), «На шпильках и Паша» (школа № 18).

Перша гра ознаменувалася відмінним виступом жіночої команди «Левого берега Псла», які довели, що вони не тільки довгоногі, але й смішні.

У результаті команди вишикувалися так:
1 місце - 12,6 - «Левый берег Псла»;
2 місце - 12,4 - «Фарш»;
3 місце - 12,0 - «Яблони»;
4 місце - 10,6 - «Карасі»;
5 місце - 10,0 - «По барабану».

У другій грі «Район». Хоча тема гопників вже добряче всім набридла, хлопці вміють грати на контрастах. На конкурсі однієї пісні стало зрозуміло, навіщо сюди приїхали «Кофе с молоком» - куплет про «Колизей из веток старых-старых» кого-завгодно змусив би посміхнутися.

Але найбільше здивував повний зал - не «Золотий інтеграл » звичайно, але дуже солідна підтримка - десь праворуч вболівальники навіть махали чорними пістолетами під однойменну відбивку команди «Район».

За результатами другої гри:
1 місце - 13,0 – «Район»;
2 місце - 12,2 - «Кофе с молоком»;
3 місце - 11,0 - поділили «Семеро одного не ждут» і «На ушах»;
4 місце - 10,0 - «На шпильках и Паша».

Загалом гра вийшла, як для шкільного КВНу,  досить якісною. У «фінальному слові» журі обмежилися одними лише погрозами ( «побачимося на розборі польотів» ), особливих недоліків помічено не було і це неабияк радує.

У півфінал пройшли: «Левый берег Псла» (29 школа) , «Фарш» (коледж СНАУ) , «Район» (27 школа) , «Семеро одного не ждут» (7 школа) , «На ушах» (смт. Краснопілля) , «Кофе с молоком» (м. Харків).

Вітаємо команди - переможиці й чекаємо всіх на півфінальних іграх, які відбудуться в середині листопада.