Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

«Ліга сміху»: новий сезон- нові правила.

З 22 по 31 січня відбувся другий фестиваль в історії Чемпіонату України з гумору «Ліга сміху-2016», який проходив в м.Одеса. Близько 400 творчих колективів з різних куточків України, Молдови, Росії, а також Нью-Йорка взяли участь у гумористичному проекті, а це майже вдвічі більше, ніж у минулому році. Сумський державний університет представляли дві команди, а саме Збірна СумДУ і жіноча збірна «Любимая».  За результатами першого відбіркового туру, який тривав два дні, команди СумДУ мали змогу показати себе як у фрагментах шоу, так і повністю зіграти полотно перед зірковим журі. До речі, сюрприз другого сезону Ліги Сміху – поява нового тренера, відомої співачки Ольги Полякової. Це свідчить про те, що тепер у сезон можуть потрапили не 12, а 14 команд.

Організатор Чемпіонату України по гумору Володимир Зеленський ствердив: «Якщо в минулому році «Ліга сміху» була просто подією, то в цьому році я вперше відчув, що це проект перетворюється в якийсь рух. Я радий, що зараз до нас приїхало багато нових команд. У цьому році представлений дуже різноманітний гумор, буде багато авангардних колективів, які далекі від класичної акторської подачі. У фінальний гала-концерт потрапила двадцятка кращих, з яких тренери обрали собі підопічних. До речі, найбільше на кастингах мене вразила величезна кількість жіночих команд. А ще глядачі побачать команду невидимих людей, тобто взагалі без учасників на сцені. Також до нас на фестиваль приїхало близько 200 стендап-коміків. Ми зняли три пілотні програми з найсильнішими з них і, сподіваюся, зробимо з цього зовсім новий телевізійний проект». Про це повідомляється на сайті  СЕГОДНЯ.ua

Крім того, щовечора для учасників фестивалю проводили цікаві заходи. Вокальні двобої, танцювальні батли та інтелектуальні конкурси підготували організатори для того, аби перевірити наскільки гумористи готові проявити себе в різних амплуа.

У Одеському академічному театрі музичної комедії двадцятка кращих команд змагалися між собою за місце у сезоні. Результати фестивалю: Ольга Полякова – «Замок Любарта», Луцьк та «Коліжанки», Львів; Олена Кравець –  «Отдыхаем вместе», Хмельницький і «ВІП Тернопіль»; Ігор Ласточкін – «Прозрачный гонщик», Одеса і «Збірна Кременчука Лукас»; Потап – «Де Рішельє» Одеса та «180 і вище» Дніпропетровськ; Сергій Сивохо – «Украинские спасатели», Харків та «Кілометр Кімоно» Донецьк; Антон Лірник – «Воробушек» Харків і «Тяп-Ляп», Ужгород; Юрій Горбунов  «Тріо різні і ведучий», Київ  та «Любимий город», Харків. Саме ці колективи будуть боротися за кубок другого Чемпіонату України по гумору «Ліга сміху-2016».

Варто зазначити, що у цьому році на території України діють регіональні проекти Ліги Сміху, де команди мають змогу краще підготуватися до третього сезону чемпіонату по гумору.

Нагадаємо, фестиваль вийде ефір 20 та 27 лютого на телеканалі «1+1».