Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Жіноча збірна СумДУ команда КВН «Любимая» стала володаркою «Кубка мера 2015»

16 грудня в театрі драми та музичної комедії ім. Щепкіна пройшов конкурс КВН «Кубок мера 2015», в якому брали  участь 7 сумських команд: «Свіжий вітер» (СНАУ), «Бостон» (СФ ХНУВС), «Збірна вчителів» (СумДПУ), «Гостинница 72» (СумДУ), «Бальний проспект» (збірна шкіл м.Суми), «Под коньячок», «Любимая» (СумДУ).

  Команди зіграли 3 конкурси: фрістайл, розминка та  фінальний номер. Боротьба була не з легких, навіть після 2-х конкурсів не можливо  було остаточно сказати хто стане переможцем, адже у команд КВН «Любимая» та «Под коньячок», які не на багато вирвалися вперед,  була однакова кількість балів. Долю учасників мав вирішити останній конкурс. Це лише говорить про високий рівень сумських команд.

  За підсумками гри третє почесне місце отримала молода, але перспективна команда «Збірна вчителів», друге місце дісталося самобутньому колективу сатири та алегорії «Під коньячок», але, незважаючи на сильну конкуренцію чоловічих колективів, першість  взяли дівчата з команди КВН «Любимая».

 Нагадаємо, що цього року жіноча збірна стала фіналістками 3-х ліг і змогла зайняти призові місця. У регіональній лізі МС КВН «Vostok.ua» (Харків) дівчата взяли срібло, а в «Лізі Сміху Північ» (Харків) - бронзу. Таким чином, за сезон «Любимая» набрала повний арсенал нагород.

  Учасниці команди говорять, що це був важкий, але емоційно насичений сезон : « За цей рік ми не тільки отримали нагороди, але й змогли набратися безцінного досвіду, а це є дуже вадливим для майбутнього нашого колективу»,- говорять дівчата. Дійсно, досвід їм не завадить, адже вже в січні 2016 року «Любимая»  планує їхати на фестиваль телевізійного шоу «Лига Смеха» в Одесу, де колектив  буде змагатися за місце в телевізійному сезоні проекту з кращими командами України.

   Окрім гарного результату команди із СумДУ, за розвиток КВН у м. Суми грамотами мера було нагороджено одразу 4 співробітника університету: Олексій Прийменко, Павло Гриценко, Артем Колесник та Анастасія Павленко.

  На думку самого міського голови, КВН - це гарний творчий внесок у культурне життя Сумщини. Також градоначальник зазначив, що в Сумах є гідні команди, які можуть представляти область не тільки в регіональних лігах, а і в телевізійних гумористичних проектах.