Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Жіноча збірна СумДУ повернулася з Харкова із сріблом та бронзою.

Жіноча збірна СумДУ команда КВН «Любимая» увійшла до трійки призерів у 2-х гумористичних лігах.
 7 грудня в Харківському Національному академічному театрі опери та балету відбувся фінал «Ліги сміху Північ». 5 команд з Харкова, Києва, Феодосії та Сум боролися за право стати чемпіонами першого сезону.

    Команди мали пройти  3 етапи: полотно, інтерактив « Ми із зали» та музичний конкурс. За правилами, після полотна, гру мали покинути 2 команди, але за оцінками жюрі до другого етапу одразу потрапив лише однин колектив, який набрав максимальну кількість балів – «Николь Кидман», а всі інші ще грали в батл «швидких запитань».Найсмішніше відповідали  дівчата із команди «Любимая». Після цього організатори оголосили ще один додатковий конкурс – стендап, за результатами якого до другого обов’язкового етапу  потрапив Олександр Григоренко.

    «Ми із зали» розпочав харківський коллектив «Николь Кидман», за який вони отримали 2 бали. Другим був Олександр Григоренко, його оцінили в 1 бал,  а завершували - сумські дівчата. За їх інтерактив жюрі поставило 3 бали. Таким чином у 3-й обов'язковий етап пройшла харківська команда, а рахунок стендапера із Феодосії та «Любимой» зрівнявся,  вони  потрапили до чергового батлу. Нажаль, дівчата не змогли вибороти місце у фінальному конкурсі, але автоматично стали бронзовими призерами «Ліги Сміху Північ».

 Найсмішнішим , на думку журі, став харківський гумористичний колектив «Николь Кидман», а  друге місце дісталося стендаперу з Феодосії Олександру Григоренко.

   
  Та на цьому ігри у Харкові для  «Любимой» не закінчилися. Уже 8 грудня «Любимая» завоювала друге місце в регіональній лізі МС КВН "Vostok.UA", фінал якої відбувся в харківському кіноконцертному залі «Україна». Загалом команди зіграли  3 конкурси: фрістайл, розминка та домашнє завдання (за останні два «Любимая» отримала максимальну оцінку).  Володарями головного кубка ліги «Vostok.ua» стала команда «Украинские спасатели» (Харків), а почесне третє місце дісталося шкільній збірній «1 + 1 = 2» (Харків). Таким чином, у Харкові за сезон 2015 дівчата з «Любимой» змогли стати не тільки фіналістками ліг, в яких грали, а й потрапити до трійки кращих команд.