Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Жіноча збірна СумДУ - фіналістки трьох ліг

Жіноча збірна СумДУ команда КВН «Любимая» у грудні гратиме одразу в трьох фіналах. 

 

18 листопада команда КВН «Любимая» взяла участь  у грі 1/2 фіналу ліги КВН «Vostok.ua», що проходила у ККЗ «Україна» м. Харків. Два півфінали у лізі КВН « Sagacitas» та «Лізі Сміху Північ» пройшли успішно, тому на такий же результат дівчата сподівалися і в третьому півфіналі.

    Команди зіграли у 2 конкурси – фрістайл та музичний біатлон. Цього разу темою гри стали «кіножанри». Жіноча збірна вже не одноразово доводила, що обов’язкова тема для них- не проблема. У фрістайлі дівчата вирішили, що одного жанру кіно для півфіналу буде замало, тому кожна із учасниць команди показала свій улюблений. Родзинкою виступу став документальний жанр, а саме образ Гітлера. Він сподобався не лише харківському глядачу та членам жюрі, а й самим дівчатам. «Ми довго не могли підібрати кіножанр для нашого капітана, а потім згадали всі її звички, і образ з’явився сам», - жартують дівчата.

  За право стати фіналістами одразу боролися 11 команд, а саме: "85 Карат" (Харків), "1+1=2" (Харків), «Джан» (Києв-Єреван), «СШИ» (Харків), «Николь Кидман» (Харків), "С в Кружочке" (Харків), «Банковская» (Харків), «Наивность» (Кіровоград), «НОС» (Києв), «Сборная спасателей Украины» (Харків) та жіноча збірна СумГУ «Любимая» (Суми).

  За підсумками гри, у фіналі ліги  КВН «Vostok.ua» зустрінуться наступні команди:

1.      «Любимая» (Суми)

2.      «Сборная спасателей Украины» (Харків)

3.      "1+1=2"(Харків)

4.      "85 Карат"(Харків),

5.      «Банковская» (Харків)

6.      «НОС»(Києв)

 

  Дівчата говорять, що 3 півфінали за місяць - це не легка праця, але попереду ще   3 фінальні гри: 1 грудня – фінал ліги КВН « Sagacitas», 7 грудня – фінал «Ліги Сміху Північ», 8 грудня – фінал ліги КВН «Vostok.ua». «Любимая» обіцяє, що в фіналах, незважаючи на короткий проміжок часу для підготовки, все одно будуть дивувати як сумського, так і харківського глядача. «Ми розуміємо, що не так багато часу залишилося до фінальних ігор, але ми вже почали працювати над ідеями. Три фінали за тиждень важко, але цілком можливо», - впевнені учасниці жіночої збірної  СумГУ.