Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

«Любимая»: «Заміж не вийшли, але до фіналу пройшли»

9 листопада  у Харківському Національному Академічному театрі опери та балету жіноча збірна СумДУ команда КВН «Любимая»  виборола місце у фіналі  «Слобожанської Ліги Сміху».

Сезон «Слобожанської Ліги Сміху» поступово наближається до свого завершення, тому чим ближче фінал, тим складніша та одночасно цікавіша гра.  Цього разу організатори вирішили проекспериментувати та змінити її формат. До півфіналу потрапило 8 команд, які поділили на 4 блоки. Кожен блок мав свою тему, свою стихію. Таким чином гра мала наступний вигляд: стихію «повітря» підкорювали команди «Николь Кидман»(Харків) та «Двое из Каразина»(Харків), стихія «води» дісталася Олександру Григоренку (Харків) та «Мальчишнику в Сызрани»(Харків), про стихію «землі» жартували команди «All Inclusive»(Полтава) та «Под коньячок»(Суми).

   Якщо в попередніх трьох блоках глядач завчасно робив свої ставки на те хто із команд підкоре свою стихію та  пройде далі до фіналу, то самим непередбачуваним та найочикуванішим був останній блок. Стихію «вогня» підкорювали улюбленці харківського глядача команда із Києва «Вот эти парни» та дівчата із Сум, які за сезон також припали до душі харків’янам - команда «Любимая». Це був не на жарт «гарячий» поєдинок, адже члени жюрі вирішили, що одного виступу для цих команд замало, щоб остаточно обрати четвертого фіналиста сезону, тому зробили ще один імповізаційний батл.

  Організатори змоделювали ситуацію та дали тему на яку потрібно було імпровізаційно жартувати. Учасники повинні були виділити по одному представнику від команди, що значно ускладнювало бородьбу.

  Та навіть після цього конкурсу жюрі не змогли визначитися, тому судійство впало на плечі глядача ХНАТОБа. Організатори передбачили, що подібна ситуація все ж таки могла скластися, тому завчасно підготували конкурс «Пятый элемент», де за допомогою шумоміру глядачі обирали переможця батлу.

  Таким чином з незначним відривом путівка у фінал дісталася хлопцям із «Вот эти парни», а дівчата потрапили ще до одного батлу - музичного. Саме там вирішувалася доля п’ятого фіналіста. Незважаючи на шквал емоцій, «Любимая» зібралася та стала переможцем музичного батлу завдяки того ж самого шумоміру. А це говорить про те, що харківський глядач ще не готовий так просто розпрощатися із жіночою командою. Розуміючи це, дівчата обіцяють, що до фіналу будуть готуватися ще краще, а така напружена гра тільки стимулює до продуктивної роботи.

  Про відпочинок учасниці «Любимой» поки що не мріють.  Листопад для дівчат виявився дійсно напруженим. Позаду вже два успішних півфінала («Сагасітас», «Ліга Сміху Північ»), але попереду ще одна гра. Дівчата не встигли розпакувати валізи, як почали готуватися до третьої ліги. 18 листопада жіноча збірна СумДУ гратиме в 1/2 фіналу ліги КВН «Vostok.ua», що відбудиться у ККЗ «Україна» м. Харків.