«Золотий Інтеграл» об’єднує таланти

Наполегливі тренування, втома і переживання… Все це ніщо в порівнянні з тими неймовірними емоціями, які щороку дарує найпопулярніший в Сумському державному університеті конкурс для талановитих першокурсників «Золотий інтеграл».

Цього року дійство припало на 4 та 5 листопада. Тож два дні поспіль студенти факультетів ІФСК, ЕлІТ, ТеСЕТ, ЮФ, ФЕМ та Медичного інституту боролись за право бути першими.

На брак фантазії в виборі тем для виступів першокурсники та їх наставники не скаржились: глядачі мали змогу не лише посміятися з якісного гумору, а й замислитись над важливими життєвими питаннями. Так, разом з представниками Медичного інституту всі мали змогу по подорожувати в різних вимірах та відвідати далекі та таємничі країни, аж до давніх цивілізацій. Подорожували по світу й креативні ТеСЕТівці. Студенти факультету іноземної філології та соціальних комунікацій нагадали журі та гостям конкурсу, що час швидкоплинний і варто жити сьогоднішнім днем та не гнатись за ілюзіями. «Згадати все» глядачів змусити студенти факультету економіки та менеджменту. «Професійну» тему обрали юристи. «Історія одного адвоката» продемонструвала всю важкість роботи грамотного правника. З представниками факультету електроніки та енергоефективних технологій глядачі подорожували в часі, починаючи від яскравих та далеких 1960-х років.

«Родзинкою» конкурсу цього року стали відео від нового медіа проекту «Art People», що дозволили присутнім побачити закулісся «Золотого Інтегралу».

«Я вже рік, як закінчила навчання в СумДУ, − говорить випускниця факультету ІФСК Оксана ЯРЕМЕНКО. – Проте не припиняю підтримувати першокурсників. От і сьогодні прийшла подивитись на яскраве дійство. «Золотий Інтеграл» − це завжди незабутньо».

За рішенням журі, заповітний кубок цього року перейшов до студентів факультету економіки та менеджменту.

Тож вітаємо переможців та бажає першокурсникам не зупинятись та продовжувати розвивати свої таланти. Ми пишаємося вами!

Вікторія Бардак, МДм − 41

Більше фото тут «Art – People»