Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

У СумДУ відбувся благодійний КВН

Першого листопада в актовій залі СумДУ відбувся другий півфінал Всеукраїнської ліги КВН «Sagacitas». Цього разу всі виручені гроші від продажу квитків підуть на допомогу людям  з розумовими вадами.

У неділю у комічному бою зійшлися п’ять команд: «Дворец культуры» з міста Луганськ, «Гостиница 72» та «Любимая» з міста Суми (СумДУ), «Тсс» (збірна п’яти міст: Одеси, Миколаєва, Києва, Донецька та Луганська) і «Сборная учителей города Сумы» (СумДПУ). Вирішувало, хто краще жартує, поважне, але веселе журі у складі Євгенії Бистрицької, Андрія Любченка, Дениса Мальцева, Володимира Борисова і Руслана Ханумака.

Гра виявилася яскравою й надзвичайно смішною. Незважаючи на те, що команда «Дворец культуры» з Луганська вперше виступала перед сумським глядачем, своїм гумором, позитивним поглядом на світ підкорила присутніх.

У першому півфіналі ліги своєю численністю вразила команда «Ужасно медленный убийца с крайне неэффективным оружием», що складалася з одного учасника, у другому півфіналі перемогу в номінації найчисленнішої команди можна віддати гравцям з «Гостиница 72», адже їх було двоє, що не заважало веселити та смішити глядачів.

Представники команди «Тсс» змогли об’єднати у своєму виступі особливості гумору п’яти міст, викликати захоплення сумчан.

Команда «Сборная учителей города Сумы» ще раз переконала всіх у тому, що ми родом з дитинства і з головою пірнула у повсякденні гумористичні педагогічні будні.

Глядачів підкорив абсолютно жіночий гумор команди «Любимая», яка не так давно мала у своєму складі одного хлопця – Олексія Прийменка, який, до речі, був ведучим вечора, але згадав своє КВН-минуле й таки вийшов ще раз на сцену разом з дівчатами, проте гумор залишився жіночим.

По завершенню гри члени журі поділилися з глядачами своїми враженнями від виступів команд, надали корисні поради учасникам щодо того, як грати і вигравати в КВН.

За рішенням членів журі фіналістами стали команди «Дворец культуры» і «Любимая». Додатково до фіналу пройшли команди «Ужасно медленный убийца с крайне неэффективным оружием» місто Прилуки і «Гостиница 72» Суми. Таким чином, у фіналі гратимуть «АГА»(Київ), «Замок Любарта» (Луцк), «Дворец культуры» (Луганськ), «Любимая» (Суми), «Ужасно медленный убийца с крайне неэффективным оружием» (Прилуки), «Гостиница 72» (Суми).

Фінальна гра відбудеться першого грудня в актовій залі СумДУ.

 

Катерина Баєва

Школа журналістики СумДУ