Учасник вокальної студії КМЦ здобув перемогу у міському конкурсі

28 жовтня у Палаці культури «Хімік» відбувся міський фестиваль мистецтв «Зоряна надія», для участі в якому з’їхались близько 300 учасників колективів та сольних виконавців Сумської області, які змагались у хореографічному, розмовному та вокальному жанрах .

Наш університет на цьому конкурсі представив талановитий першокурсник факультету електроніки та інформаційних технологій Ярослав Щепотін, який виконав пісню «Два перстені». Ярослав підкорив журі не тільки красою свого голосу, але й артистичністю та вмінням працювати з глядачем. Висока майстерність виконання принесла нашому студенту перемогу у номінації «естрадний вокал» серед представників старшої вікової категорії.

Культурно-мистецький центр вітає Ярослава Щепотіна з перемогою та бажає натхнення і нових творчих злетів!