Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

«Любимая» гратиме у трьох півфіналах

У листопаді на жіночу збірну Сумського державного університета команду КВН «Любимая» очікує одразу 3 півфінали.

13 жовтня команда КВН «Любимая» взяла участь  у грі 1/4 фіналу ліги КВН «Vostok.ua», що проходила у ККЗ «Україна» м .Харків. Тема сезону – «Телебачення», а темою гри цього разу стало реаліті-шоу, тому  гумор команд був саме про телевізійні програми. За право стати півфіналістами одразу боролися 12 команд, а саме: "85 Карат"(Харків), "Сборная ПУЭТ" (Полтава), "1+1=2"(Харків),  «Пол часа до пролета" (Харків), Джан (Києв-Єреван), "Frau Astrid" (Харків), «Студенчиская» (Харків), «СШИ» (Харків), «Николь Кидман» (Харків), "С в Кружочке" (Харків), «Банковская»(Харків) та «Любимая» (Суми). Команди зіграли у 2 конкурси – фрістайл та біатлон. За підсумками гри жіноча збірна СумДУ посіла 3-тє місце і потрапила до полуфінала.

   Таким чином у листопаді «Любимая» гратиме у півфіналах одразу трьох сезонів ліг: 1 листопада –ліга КВН «Sagacitas» (м. Суми), 9 листопада – «Ліга Сміху Північ» (м. Харків), 18 листопада – ліга КВН «Vostok.ua».

Своїм враженням та прогнозами на майбутні ігри жіночої збірної СумДУ поділився учасник команди КВН «Сборная Днепропетровска»,  віце-чемпіон Вищої ліги КВН – Володимир Борисов:

« Команда КВН «Любимая» грає в 2-х лігах, де я  редактор. Що можу сказатиЗвичайно,   у лізі «Sagacitas» їм легше, бо в ній своя домашня публіка. Як сказав би футбольний фанат: «грати вдома звичайно ж простіше, вдома і стіни допомагають». Та не варто забувати, що у них є серйозні суперники і легко проскочити до фіналу не вдасться . Упевнений, що у команди будуть складні півфінальні ігри, але є відчуття, що в лізі «Sagacitas» у жіночої збірної СумДУ усе вийде, до фіналу вони точно дійдуть. У Сумах  це зробити набагато легше, аніж в Харківській лізі «Vostok.ua».

   Якщо окремо говорити про лігу КВН «Vostok.ua» та участь в ній «Любимой», то там дівчатам дійсно потрібно  прикласти максимум зусиль. Усього буде одна гра, в якій змагатиметься  чимала кількість команд, а в наступний етап пройде менше половини учасників, тому в Харкові буде складніше.

   Незважаючи на це, харківськівському глядачеві сумська жіноча команда дуже імпонує. Дівчат вже впізнають та тепло зустрічають у залі. Головне зрозуміти які у «Любимой» є козирі.Сподіваюся, учасниці команди аналізують свої виступи, їм потрібно більше  звернути увагу на те, що краще виходить і що подобається людям. Думаю, що і в Харкові є можливість потрапити до фіналу.»

 

P.S Але якщо команда не буде слухатися редактора, то шанси у неї не великі (жартує).