Студенти СумДУ привітали військовослужбовців м.Суми з Днем захисника України

14 жовтня в нашому місті пройшла низка заходів, присвячених святкуванню Дня захисника України. Не були осторонь цієї події і студенти нашого університету. Учасники творчих колективів Культурно-мистецького центру взяли участь одразу в 2 мистецьких проектах. Так, солістка вокальної студії Вікторія Ковтун (факультет ІФСК) і театр танцю «Феєрія» (кер. С. Бондаренко) вітали військовослужбовців та громадських діячів Сумщини на міському концерті «Героям слава!» ,який пройшов у Палаці культури ПАО «Сумське НПО». А студентки факультету ІФСК Вікторія Волох та Маргарита Сахно, студент факультету ТеСЕТ Сергій Пономаренко, вокальний ансамбль «Імпровіз» та ансамблю народного танцю СумДУ дарували свої творчі вітання військовослужбовцям Сумської 27 реактивної артилерійської бригади. Концерт для сумських артилеристів відбувся у стінах спортивного комплексу «Олімп». За участь у заході та за плідну співпрацю у проведенні мистецьких заходів наші студенти отримали Грамоти командира військової частини полковника В.Ш. Ісмаілова.

Творчий колектив Культурно мистецького центру бажає Захисникам України міцного здоров’я та миру і обіцяє радувати наших воїнів новими творчими подарунками