Культурно-мистецький центр взяв участь у дні відкритих дверей СумДУ

11 жовтня в Сумському державному університеті відбувся день відкритих дверей, на якому для майбутніх абітурієнтів презентували три з шести факультетів вишу: факультет технічних систем та енергоефективних технологій, факультет електроніки та інформаційних технологій і факультет економіки та менеджменту. Окрім офіційної інформації, яку отримали цьогорічні випускники від адміністрації СумДУ та представників кожного з факультетів, вони мали можливість переглянути чудовий концерт, який був підготований культурно-мистецьким центром спеціально для цієї події. Першими на сцені виступали учасники студентського хору сучасної пісні, які презентували попурі популярних пісень 70-80-х років. Наступним був перщокурсник факультету ЕлІТ Ярослав Щепотін та солісти театру танцю Liberty з ліричною композицією "Ти моя". Поліна Гречишкіна, студентка 4-го курсу факультету ЕлІТ разом з ансамблем сучасного танцю подарувала запальні ритми рок-н-ролу. Завершили концертну програму всі учасники концерту, виконавши фінальну пісню "Ты - студент СумГУ" .