Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

«Сагасітас» знову в СумДУ

Після довгих літніх канікул стіни Сумського державного університету знову наповнилися сміхом та оваціями.

 4 жовтня в актовій залі СумДУ відбувся перший півфінал Всеукраїнської благодійної ліги КВН «Сагасітас» під егідою СумДУ та благодійного фонду «Сагасітас».

   За місце у фіналі боролися 5 команд із різних куточків України, а саме : команда КВН «АГА» (м. Київ), «Mirs Pirs» (м. Одеса), «Ужасно медленный убийца с крайне неэффективным оружием» (м. Прилуки), «Замок Любарта» (м. Луцьк) та єдині представники Сумщини -  молодіжна збірна СумДУ «Ренессанс».

   Команди зіграли 4 конкурси: фрістайл, тріатлон, відеоконкурс та музичний номер. За результатами гри юні КВНівці СумДУ поступилися учасникам телевізійної гумористичної програми «Ліга Сміху» команді «Замок Любарта» та переможцям попередніх ігор «АГА» та команді КВН «Ужасно медленный убийца с крайне неэффективным оружием», і посіли третє місце.

   Не секрет, що команда КВН «Замок Любарта» не брала участі у попередніх іграх. Порадившись з учасниками ліги, організатори вирішили добрати луцьку команду з активом мінус 0,4 бала. Так, як хлопці із Західної України вперше виступали  на сцені СумДУ, ми вирішили поспілкуватися та дізнатися про їх враження від ліги.

 

 -Чи були ви раніше у Сумах? Які враження від міста та сумського глядача? 

- У Сумах ми вперше. Нажаль, мали не дуже багато часу, тому місто не встигли роздивитись повністю, але центер сподобався. Побачили пам’ятник цукру та шикарних вуличних музикантів. Сумський  глядач також дуже сподобався, вже хочимо повернутися.

 

- Чому ви вирішили грати саме у лізі «Сагасітас»?


  - Наша команда давно грає в КВН, ми вигравали та брали  участь у багатьох  лігах. «Сагасітас» має гідний рівень серед ліг України, а також шикарного редактора Вову Борисова, з яким у нас не було можливості попрацювати до Сум. Ми планували взяти участь ще у 1/4, але гра співпала з телевізійною «Лігою сміху», тому ніяк не змогли приїхати. Дякуємо організаторам за добір, нам дуже приємно.

 

- Чи відчувається різниця між КВНом та Лігою Сміха?


-  Так, хоча пояснити її важко. До КВНу ти звик, але Ліга Сміху це щось рідне. Вона ще приносить хвилювання та адреналін (КВНщики зрозуміють), яке у КВНі буває у найвідповідальніших іграх.

 

- Кого вважаєте головним суперником?
- Мабуть, самих себе. Сподіваємося, що не завадимо собі гідно виступити у фіналі.

Більше фото знаходиться тут http://vk.com/rabizophoto