Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Вихованці СумДУ – переможці та призери фестивалю «ЖАР-ПТИЦЯ 2015»

 

19 вересня у смт. Затока розпочався ХХ Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ 2015». На фестиваль з’їхалося  близько 30 команд шкіл, гімназій, коледжів, технікумів з усіх куточків України. Честь Сумщини відстоювали три команди:

    Команда КВН «Найджел» - чемпіони Сумської Шкільної Ліги КВН.

   Команда КВН «Бальный проспект» - віце-чемпіони Сумської Шкільної Ліги КВН.

   Команда КВН «Ренессанс» - переможці XIX Всеукраїнського фестивалю «ЖАРТ-ПТИЦЯ 2015».

   Фестиваль проходив протягом трьох днів. У перший день, після церемонії відкриття, команди із Одеси, Сум, Вінниці та Ужгороду зіграли 4 гри. КВНівці продемонстрували візитку, зіграли в  розминку та імпровізаційний конкурс.

   Другий ігровий день ХХ Всеукраїнського фестивалю був не менш емоційно насиченим. Команди знову зіграли 4 гри: показавали домашнє завдання, коментували тематичні картинки під час «розминки» та намагалися смішно рекламували шкільні предмети у конкурсі «імпровіз». По завершенню ігор редактори фестивалю провели "розбір польотів", на якому вказали гравцям на типові помилки та недоліки, порадили, як уникнути їх у майбутньому. Цього ж дня проходив  конкурс стінгазет.            

    Останній день гумористичного заходу розпочався з підбиття підсумків конкурсу "Викрутаси", у якому учасники робили різнопланові інсталяції із кришок від пластикових пляшок. Після чого  команди зіграли в імпровіз на тему "спортивні кричалки" та фрістайл -  "А наостанок я скажу...". Окремо організатори провели пісенний конкурс та продемонстрували кращі відео-роботи конкурсу "КВНіка". По-справжньому запалив зал виступ легендарної команди "Дівчата з Житомиру" та минулорічних володарів Суперкубку - команди "7*Я" з Чернігова. Після виступу досвідчених КВНівців, відбулася церемонія нагородження.

   Отже, результати фестивалю:

Гран-Прі 
«Не доросли» (Одеса)
«88-е чудо света» (Запоріжжя)


Переможці серед дитячих команд КВН
«Вхід у Змінному Взутті» (Ужгород)
«Вітаміни» (Боярка, Київська обл.)


Переможці серед юнацьких команд КВН
«Ренессанс» (Суми)

3 місце серед дитячих команд КВН
«Гарні діти» (Ямпіль, Сумська обл.)
«Бальний проспект» (Суми)