Культурно-мистецький центр СумДУ взяв участь у відкритті нового корпусу університету

Цього року День знань у Сумському державному університеті відзначили нетрадиційно. Святкування розпочалося с самого ранку у Медичному інституті СумДУ , адже саме там університетська спільнота відкривала новий навчально-науковий стоматологічний корпус.

Це стало визначною подією не тільки для СумДУ, а і для міста, області та навіть України. За словами ректора СумДУ  Анатолія Васильовича Васильєва, тепер випускники нашого університету матимуть гарний багаж не тільки  теоретичних, а і практичних знань. Корпус має найсучасніше обладнання. У ньому здійснюватиметься  навчання, наукові дослідження та навіть лікувальні процеси , а до нового року має з’явитися потужна зуботехнічна лабораторія.

Окрім університетської спільноти на відкритті нового корпусу були присутні високоповажні гості - голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко, заступник голови Сумської облради Віра Лаврик, Сумський міський голова Олександр Лисенко. Високопосадовці відзначили рівень професійності роботи навчального закладу та зауважили, що швидкий розвиток вишу свідчить про  європейське спрямування СумДУ, зокрема, в частині соціальної місії, а також прагнення його колективу надавати високоякісну освіту європейського рівня.

Для довідки. Стоматологічний корпус є одним із об’єктів, що розташований на території садиби площею понад 2,8 га. Головний будинок (нині санаторій-профілакторій Сумського державного університету) є пам’яткою архітектури XIX – початку XX ст. У ході реконструкції будівлі корпусу, яка була майже зруйнована, добудовано другий та третій поверхи. Роботи виконано в єдиному архітектурному стилі з санаторієм-профілакторієм. Будівництво велося силами підрядних організацій та ремонтно-будівельних підрозділів СумДУ. Корпус оснащений сучасним обладнанням (зокрема, стоматкабінети, рентгенкабінет, хірургічні фантоми, мультимедійні та комп’ютерні класи тощо)