Посвята у студенти СумДУ - 2015

Посвята в першокурсники – це щорічне свято для студентів та викладачів Сумського державного університету. Традиційно на головній площі СумДУ (що знаходиться біля центрального корпусу) зібралися студенти усіх факультетів. Близько 1070 першокурсників денної форми навчання цього року приєдналися до великої інтернаціональної родини Сумського державного університету. Майже 600 із них навчатимуться на місцях державного замовлення. Вперше здійснено набір на нові спеціальності: «Міжнародна економіка» (ФЕМ), «Соціальна робота» (ІФСК), «Здоров’я людини (фізреабілітація)» (Медінститут).

Після урочистих промов та поздоровлень від ректора СумДУ Анатолія Васильовича Васильєва, новоспечені студенти урочисто склали клятву першокурсника, яка вже є багатолітньою традицією університету. Художніми номерами «першачків» вітали учасники творчих колективів культурно-мистецького центру СумДУ. До речі, першокурсники також брали активну участь у підготовці до свята. Це була їхня перша сходинка на шляху до художньо-культурного життя вишу.

По закінченню свята для гостей та студентів дали невеликий концерт кавер-гурт «Дебош»