Студенти СумДУ підкорили Південну Пальміру

З 12 по 16 липня у м.Одеса відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Одеські канікули», який об’єднав творчу молодь із Київської,, Одеської, Херсонської та Сумської областей. На фестиваль завітали більше 300 учасників, які змагались у вокальних, інструментальних, хореографічних і театральних жанрах. У команді журі конкурсу працювали лауреати міжнародних конкурсів, театральні режисери, заслужені артисти, викладачі кафедр вокалу та хореографії київських та одеських внз, солісти оперних театрів, композитори, педагоги музичних шкіл. Відкриття та Гала-концерт фестивалю проходили на сцені комплексу «Аркадія-сіті» на березі моря, в улюбленому місті відпочинку одеситів та гостей міста. А виступи у конкурсний день відбувались в одному з найкращих концертних залів Одеси – обласній філармонії.

Організатори та журі конкурсу високо оцінили здібності студентів Сумського державного університету, які змагались у вокальних та хореографічних номінаціях. Члени журі відмітили високий рівень виконавської майстерності, прекрасні акторські здібності наших студентів та цікаві режисерські знахідки у постановці номерів. Вкотре здивував журі той факт, що наші артисти не є студентами мистецьких спеціальностей, а навчаються на факультетах електроніки, економіки, технічних систем, опановують перекладацьку справу.

Не дивлячись на серйозну конкуренцію, яку склали нашим вокалістам студенти кафедри академічного і естрадного вокалу Київського університету ім. Б. Грінченка, наші студенти підкорили своїми талантами журі і організаторів та отримали запрошення на наступні фестивалі, які будуть проходити не тільки в Одесі, а і в Польщі, Чехії та Угорщині протягом наступного фестивального року.

Крім незабутніх вражень і гарного настрою учасники творчого колективу КМЦ привезли до СумДУ заслужені нагороди. А саме, Анна Микитенко (ІФСК) посіла ІІ місце у номінації «народний вокал». У номінації «естрадний вокал» перемогу здобув Сергій Пономаренко (ТеСЕТ). Лауреатом І ступеню у номінації «джазовий вокал» стала Поліна Гречишкіна (ЕлІТ). Перше місце у номінації «бальна хореографія» виборов дует Дмитро Шепотько (ЕлІТ) і Дар’я Бобилкова. Вкотре на високому рівні виступили наші вокальні колективи: тріо «Art Stream» та ансамбль «Імпровіз», які були кращими у своїх категоріях. У складі колективів виступали також Ольга Оприско (ТеСЕТ), Тарас Оприско (ТеСЕТ), Сергій Шарапов (ТеСЕТ).

Вітаємо наших студентів з перемогою та дякуємо керівникам колективів Бондаренко Ользі Олександрівні та Гараніній Ользі Яківні за підготовку лауреатів мистецьких конкурсів. Бажаємо наснаги, нових творчих звершень і перемог.