Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Команда КВН СумДУ «Любимая» взяла участь у фестивалі «Із країни в Україну»

 

      З 10 по 12  липня в Харківський області проходив Культурно-просвітницький  фестиваль дружби  «Із країни в Україну», в якому взяла участь команда КВН Сумського державного університету «Любимая».  
       Фестиваль проходить у 6 етапів та  охоплює три області України: Харківську, Дніпропетровську та Запорізьку. Організатори дійства говорять, що головна мета –  максимально допомогти місцевій громаді патріотів наповнити свої міста атмосферою духовності та підтримки, єдністю та відчуттям українського духу. Дізнавшись про добрі наміри ініціаторів свята, учасниці команди «Любимая»  з радістю погодилися стати волонтерами дійства.
        Крім гумористичної програми від сумських КВНщиць, на жителів міст Чубуєв, Куп’янськ та Ізюм (Харківської області) чекала велика шоу-програма та рок-концерт від виконавців української музики. До початку розважальної частини проводилися  майстер-класи з традиційних ремесел: писанкарство, ліпка з глини, робота з деревом, народний розпис, ліпка та випікання жайворонків з тіста, а також ляльки-мотанки, витинанки, народні танці та ігри. Також відбулися демонстраційні зони сучасних технологій, лекції з історії України, архітектури,  української літератури, етнографії та української народної іграшки. Крім цього була відкрита бібліотека, фотовиставка, кінопокази та відкрита традиційна українська кухня.
        Дівчата із «Любимой» говорять, що подібних фестивалів має бути якомога більше, адже вони дійсно підіймають культурний дух та знайомлять українців з традиціями та культурою сучасної  країни. Тому «Любимая» вже готується до другого етапу фестивалю, який відбудеться у Дніпропетровській області, а саме: м. Новомосковськ, м. Синельникове та м. Жовті води.