Вокальний ансамбль ТеСЕТ

Колектив заснований у 2008 році як самостійна творча одиниця. Керівництво ансамблем взяв на себе співробітник університету – Сергій Володимирович Савенко. На даний час вокальний ансамбль складається з 5 осіб, які не тільки виконують популярні пісні відомих авторів і виконавців, а ще й самостійно створюють нові аранжування, обробки народних пісень та пишуть і виконують авторські твори.

Протягом всього часу існування колективу, всі його учасники стали улюбленцями університетської публіки, які постійно радують глядачів своїм талантом і дивують неординарним підходом до викладення матеріалу. Кожні півроку колектив виступає зі звітними концертами перед співробітниками університету, а також перед жителями міста та області. Їх виступи також  чули у м. Київ, Полтава, Ніжин .

До програми концертів включаються як колективні твори, так і дуетні та сольні пісні. Особливою родзинкою творчості колективу є виконання багатоголосних творів під живий супровід акустичних гітар та флейти. Саме цей нюанс додає виступам колективу особливої чарівності і завжди підтверджує високий рівень його виконавської майстерності.

Вокальний ансамбль «ТеСЕТ» є постійним учасником всіх університетських та міських заходів.  Спеціально до Дня міста був організований благодійний концерт «З Україною в серці» на театральній площі біля Альтанки. До дня с.Токарі вокальний ансамбль «ТеСЕТ» підготував велику концертну програму для жителів села, за що отримав не тільки вдячність глядачів, а ще й подяку від голови сільської ради села.

Керівник колективу добре бачить цілісний образ твору, логіку становлення мелодичної лінії і на це спрямовує творчий пошук, знаходячи нестандартні виконавські рішення. Завдяки цьому вокальний ансамбль «ТеСЕТ» є лауреатом міських та обласних оглядів-конкурсів, а його учасники – багаторазовими лауреатами всеукраїнських та міжнародних фестивалів як виконавці та автори музики і віршів. Слід особливо відзначити високі професійні здібності учасників колективу, їх працелюбність та любов до пісні. Своєю творчістю вони зберігають і примножуючи багаті музичні традиції народу та передають їх студентській молоді.

Учасники колективу є неодноразовими лауреатами творчих мистецьких конкурсів, тож як результат в 2012 році чоловічому вокальному ансамблю ТеСЕТ присвоєно звання «Народний аматорський колектив профспілок України».

До складу колективу входять 5 осіб. Всі складають основну групу колективу, виступають як у колективі, так і представляють сольне виконання і малі форми ансамблю:

1. Савенко Сергій Володимирович

2. Никитюк Владислав Петрович

3. Лисенко Сергій Іванович

4. Велітченко Віталій Володимирович

5. Галахова Оксана Вікторівна

Керівник гуртка – С.В. Савенко.

Репетиції гуртка проходять у вокальній студії головного корпусу СумДУ (Г-105).